Kalendář akcí

Únor

25.2. neděle VOLNO

26.2. pondělí 14:00-15:45, UMT 33.ZŠ

27.2. úterý 15:00-16:00, gymnastika 33.ZŠ

28.2. středa 14:00-15:15 a 15:45-17:00, UMT 33.ZŠ

1.3. čtvrtek 16:00-17:45, UMT 33.ZŠ

2.3. pátek VOLNO

3.3. PU Slavia Praha-FCVP, TCM Eden 10-12:00 Praha 

4.3. neděle VOLNO

5-8.3. Soustředění Zruč 

9.3. pátek, VOLNO

10.3. PU Bohemians - FCVP 9:00-12:00 Nafukovací hala, Praha

11.3. neděle, VOLNO

Lékařské prohlídky!

Pondělí 12.3. - 12:00 - (Šot, Váňa, Sebránek, Nováček, Škarda)

Úterý 13.3. - 9:00 - (Bečka, Hrdlička, Romaňuk, Rožánek M. Rožánek L.)

Úterý 13.3. - 11:00 - (Hacaperka, Porazil, Votípka, Žďárský, Hošťálek)

Pondělí 19.3. - 9:00 - (Říha, Beneš)

12.3. pondělí 14:00-15:45, UMT 33.ZŠ

13.3. úterý 15:00-16:00, gymnastika 33.ZŠ

14.3. středa 14:00-15:15 a 15:45-17:00, UMT 33.ZŠ

15.3. čtvrtek 16:00-17:45 UMT 33.ZŠ

16.3. pátek VOLNO

17. nebo 18.3. Miniliga Bohemians, Liberec, Teplice, Praha 

19.3. pondělí 14:00-15:45, UMT 33.ZŠ

20.3. úterý 15:00-16:00, atletika 33.ZŠ

21.3. středa 14:00-15:15 a 15:45-17:00, UMT 33.ZŠ

22.3. čtvrtek 16:00-17:45 UMT 33.ZŠ

23.3. pátek VOLNO

24.3. sobota, VOLNO

25.3. neděle, VOLNO

26.3. pondělí 14:00-15:45, UMT 33.ZŠ

27.3. úterý 15:00-16:00, gymnastika 33.ZŠ

28.3. středa 14:00-15:15 a 15:45-17:00, UMT 33.ZŠ

29.3. čtvrtek 16:00-17:45 UMT 33.ZŠ

30.3. pátek, VOLNO

31.3. sobota, VOLNO

1.4. Miniliga Příbram, Teplice, Hradec, Plzeň 14-16:00 


8.4. Miniliga Příbram, Dukla, Hradec,         Příbram

14. nebo 15.4. Miniliga Dukla, Chomutov, Bohemians       Chomutov

21.4. Minirepublika Plzeň (Olomouc, Trenčín, Vítkovice, Hradec, Slavia) 

21.4. Turnaj Františkovy Lázně (Herta Berlín, Augsburg, Sparta Praha, RB Leipzig, Baltic Team,.....)

22.4. Turnaj Františkovy Lázně (Herta Berlín, Augsburg, Sparta Praha, RB Leipzig, Baltic Team,.....) 

28. nebo 29.4. Miniliga Bohemians, Teplice, Dukla           Praha

6.5. Miniliga Boleslav, Dukla, Bohemians               Plzeň 10-12:00

12.5. Minirepublika Trenčín (Olomouc, Trenčín, Vítkovice, Hradec, Slavia) 

12-13.5. Tolerance Cup, Norimberk (Liverpool, Bayern, Galatasarai, Sparta, Rapid Vídeň...)

29.7. - 2.8. soustředění Chvojkovský Mlýn nebo Sušice (nebo jiná varianta) v srpnovém termínu