Kalendář akcí

Září

18.9., pondělí v 14:00-15:45, UMT 33.ZŠ

19.9., úterý v 15:00-16:00, gymnastika v tělocvičně na 33.ZŠ

20.9., středa v 14:00-15:15 a 15:45-17:00

21.9., čtvrtek v 16:00-17:45, UMT 33.ZŠ

22.9., pátek VOLNO

23.9. Minirepublika, 13-17:00, sraz: 12:20, Praha,TC Eden UMT 

Nominace: Hacaperka, Gaszczyk, Bečka, Beneš, Hrdlička, Nováček, Šot, Říha, Váňa

24.9. Miniliga (Hradec, Ostrava, Dukla) , 10-13:00, sraz: 9:20, sportovní areál Háječek, Hradec Králové

Nominace: Beneš, Bečka, Hirschner, Porazil, Rožánek M. a L., Škarda, Šmídek, Vacek, Vágner, Vavřík, Votípka, Žďárský, Sebránek, Hošťálek, Vyskočil

25.9., pondělí v 14:00-15:45, UMT 33.ZŠ

26.9., úterý v 15:00-16:00, atletická dráha 33.ZŠ, boty na běhání!!!

27.9., středa v 14:00-15:15 a 15:45-17:00

28.9. volno!!!

29.9., pátek VOLNO

30.9. Krajský přebor starších přípravek, Stříbro 10:00-12:00, sraz: 9:20

Nominace: Žďárský, Gaszczyk, Hirschner, Rožánek M. a L., Škarda, Vacek, Vágner, Vavřík, Sebránek, Hošťálek, Vyskočil


Řijen

7.10. Miniliga (Sparta, Hradec, Liberec), 14:00-16:15, 6+1

Vaníčkova 2464, Praha 6 - Strahov, PRE TCM Strahov

Nominace: všichni

Praha

14.10. Minirepublika

Olomouc

14.10. Krajský přebor starších přípravek 

Plzeň

15.10.  Miniliga (Liberec, Boleslav, Teplice) 10:00

Liberec, areál Letka

21.10. (nebo 22.10.) Miniliga (Hradec, Ostrava, Liberec)

Hradec Králové

28.10. Minilga (Liberec, Teplice,....), 14:00

Plzeň

28.10. Krajský přebor starších přípravek 

Listopad

11.11.  Miniliga (Liberec, Hradec, Příbram)

Plzeň

11.11. Krajský přebor starších přípravek

18.11. (nebo 19.11.) Miniliga (Dukla, Příbram, .....)

Praha

25.11. (nebo 26.11.) Miniliga (Bohemians, Boleslav, Příbram)

Plzeň

Prosinec

                         2.12. nebo 3.12. PU Slavia Praha-FCVP                                                                                        Praha

                         16.12. nebo 17.12. PU Sparta praha- FCVP                                                                                    Praha

2018

                        3.3. nebo 4.3. PU Slavia Praha-FCVP                                                                       Praha